KADETSKO POJEDINAČNO PRVENSTVO ISTARSKE ŽUPANIJE

Rovinj - 22.03.2009.

Rezultati 13,15

KADETKINJE do 9 godina:

    PREZIME, Ime      klub     1. 2. 3. 4.  poena   sb
 -- ----------------- -------  -- -- -- --  -----  ----
 1. NOVAKOVIĆ, Ana    Rovinj   x  0  1  1    2,0   2,50
 2. KENAR, Majda      Rovinj   1  x  =  0    1,5   2,75
 3. BAJRIĆ, Ema       Labin    0  =  x  1    1,5   1,75
 4. MADUNIĆ, Marija   Pula     0  1  0  x    1,0   1,50
--------------------------------------------------------

Sudac: Jelisija Jovičić

KADETKINJE do 11 godina:

    PREZIME, Ime            klub       1. 2. poena
 -- ----------------------- ---------  -- -- -----
 1. RAČKI, Bojana           Pula       1  1   2,0
 2. NOVAK, Marija Katarina  Pula       0  0   0,0
---------------------------------------------------

Sudac: Jelisija Jovičić

KADETI do 9 godina:

     PREZIME, Ime       klub      1.    2.    3.    4.    5.   poena  mbuh  buh pob
 --- ------------------ -------  ----  ----  ----  ----  ----  -----  ---- ---- ---
  1. Vošten Rikardo     Pula      5:1  17:1  12:1   4:1   6:1   5,0   13,0  8,5  5 
  2. Čengić Dino        Pula     10:1   6:1   9:0  14:1   4:1   4,0   13,0  8,0  4 
  3. Pavlović Petar     Rovinj    4:0  20:1  10:1   9:1   5:1   4,0   11,0  8,0  4
  4. Ghersinich Enrico  Poreč     3:1   7:1  11:1   1:0   2:0   3,0   18,5 11,0  3
  5. Maroš Sani         Rovinj    1:0  19:1   7:1  12:1   3:0   3,0   15,5  9,5  3
  6. Močibob Anton      Lovac    19:1   2:0  15:1  11:1   1:0   3,0   14,5  8,5  3
  7. Possi Paulo        Pula     18:1   4:0   5:0  17:1  16:1   3,0   10,5  6,5  3
  8. Lukšić Luka        Rovinj   11:0  16:0  20:1  15:1  14:1   3,0    8,5  6,0  3
  9. Jasika Tin         Rovinj   15:1  12:0   2:1   3:0  11:=   2,5   15,0  9,0  2
 10. Martinčić Tomas    Labin     2:0  18:1   3:0  13:1  12:=   2,5   14,0  9,0  2
 11. Puhar Viktor       Rovinj    8:1  14:1   4:0   6:0   9:=   2,5   13,5  8,5  2
 12. Puh Frane          Pula     20:1   9:1   1:0   5:0  10:=   2,5   13,5  8,0  2
 13. Bajić Leo          Buje     17:=  15:0  19:1  10:0  18:1   2,5    8,5  4,5  2
 14. Martuslović Marin  Poreč    15:1  11:0  16:1   2:0   8:0   2,0   13,5  7,5  2
 15. Affes Ruben        Rovinj   14:0  13:1   6:0   8:0  19:1   2,0   11,5  7,5  2
 16. Poznanović Marin   Rovinj    9:0   8:1  14:0  18:1   7:0   2,0   11,5  7,5  2
 17. Miočin Marin       Rovinj   13:=   1:0  18:0   7:0  20:1   1,5   11,5  6,5  1
 18. Hušak Jan          Pula      7:0  10:0  17:1  16:0  13:0   1,0   11,5  7,0  1
 19. Bugarin Julian     Rovinj    6:0   5:0  13:0  20:1  15:0   1,0   10,5  7,5  1
 20. Kleva Rio          Pula     12:0   3:0   8:0  19:0  17:0   0,0   12,0  7,0  0
------------------------------------------------------------------------------------

Sudac: Emin Kugić, državni sudac

KADETI do 11 godina:

     PREZIME, Ime       klub      1.    2.    3.    4.    5.   poena  mbuh  buh pob
 --- -----------------  -------  ----  ----  ----  ----  ----  ----- ----- ---- ---
  1. Božičević Petar    Labin    11:1  12:1   2:=   6:1   3:1   4,5   9,0  15,5  4   
  2. Ružić Rafael       Labin    16:1  10:1   1:=  11:1   5:1   4,5   7,6  13,5  4   
  3. Kukal Ivan         Pula      4:1  14:1  12:1   5:1   1:0   4,0   9,0  15,5  4   
  4. Štemberger Eros    Labin     3:0  19:1  13:1   7:1   8:1   4,0   8,0  13,0  4   
  5. Gardina Erik       Buje      7:1  17:1   6:1   3:0   2:0   3,0  10,0  16,0  3   
  6. Bedak Mateo        Rovinj   18:1  13:1   5:0   1:0  12:1   3,0   7,0  13,0  3   
  7. Pijalić Sandi      Rovinj    5:0  20:1  16:1   4:0  14:1   3,0   6,6  10,5  3   
  8. Tomić Leon         Pula     13:0  18:1  17:1  10:1   4:0   3,0   6,0  11,5  3   
  9. Šepić Erik         Lovac    12:0  11:0  19:1  20:1  13:1   3,0   5,0   7,0  3   
 10. Kučić Endi         Labin    15:=   2:0  20:1   8:0  11:1   2,=   7,0  11,5  2   
 11. Mohorović Ivan     Labin     1:0   9:1  14:1   2:0  10:0   2,0  10,0  16,5  2   
 12. Jasika Filip       Rovinj    9:1   1:0   3:0  16:1   6:0   2,0  10,0  16,0  2   
 13. Janjiš Adrian      Rovinj    8:1   6:0   4:0  17:1   9:0   2,0   9,0  14,5  2   
 14. Brajković Luka     Pula     19:1   3:0  11:0  15:1   7:0   2,0   7,0  12,0  2   
 15. Čortoloman Andrej  Rovinj   10:=  16:0  18:1  14:0  17:=   2,0   5,0   9,0  1   
 16. Golušin Max        Rovinj    2:0  15:1   7:0  12:0  19:=   1,=   7,0  12,5  1   
 17. Lazarić Nino       Labin    20:1   5:0   8:0  13:0  15:=   1,=   7,0  10,0  1   
 18. Licardo Gabriel    Poreč     6:0   8:0  15:0  19:=  20:1   1,=   6,0   9,0  1   
 19. Pasatorčić Luka    Labin    14:0   4:0   9:0  18:=  16:=   1,0   6,5  12,0  0   
 20. Abdulahović Alex   Labin    17:0   7:0  10:0   9:0  18:0   0,0   7,0  11,5  0   
------------------------------------------------------------------------------------

Sudac: Giuseppe Ghersinich, klupski sudac

Glavni sudac: Zvonko Juras, FIDE sudac
Direktor turnira: Zvonko Juras